شرکت آرین دیزل

شرکت آرین دیزل

تاریخچه شرکت آرین دیزل

جی ای سی (JAC) یک شرکت فعال خودروسازی است که در کشور چین واقع شده است و با توجه به سابقه ی درخشانی که در زمینه تولید انواع خودروهای سبک و سنگین دارد، توانسته به جایگاه بسیار خوبی در صنعت خودرو سازی چین دست پیدا کند. این شرکت در سال 1999 میلادی راه اندازی و در گذشته با نام کارخانه خودروسازی هفئی معروف بود.این کمپانی شناخته شده به دلیل رشد و توسعه زیر ساخت ها و پیشرفتی که در صنعت خودروسازی چین به وجود آورده است در طی 21 سال گذشته در کشور چین این شرکت با لقب پدیده معروف شده است.

 

درحال حاضر این مجموعه در رده ی یکی از ده شرکت معروف خودرو سازی و به عنوان یکی از سومین شرکت شناخته شده در زمینه صادرات خودرو قرار گرفته است همچنین در زمینه صادرات خودروهای تجاری نیمه سنگین این شرکت موفق شده رتبه ی نخست صادر کننده را به خود اختصاص دهد.مواردی مانند خلاقیت تکنولوژی.بهره وری مدیریت.ارتقا سیستم. آموزش پیوسته نیروها و بازاریابی نوین از دلایل موفقیت این شرکت به شمار می روند و مجموعه ی این عوامل باعث شده این شرکت بتواند با ارائه محصولات با کیفیت بتواند به یکی از نام آورترین شرکت های موجود در جهان تبدیل شود.

 

مدتی است قرارداد همکاری بین شرکت جی ای سی و شرکت رخش خودرو دیزل منعقد شده که براساس این قرارداد این شرکت موظف شده محصولات  شرکت جک را تحت لیسانس تولید کند.شرکت آرین دیزل با مدیریت فوق العاده و با داشتن کادر فنی حرفه ای به عنوان نماینده رسمی کامیونت های شرکت جی ای سی (JAC) در ایران در حال فعالیت است و مسئولیت واردات خودروهای سبک تجاری این شرکت را بر عهده گرفته است.این شرکت در طی سال های فعالیت خود همواره سعی داشته تا با ارائه محصولات با کیفیت با مناسب ترین قیمت رضایت مشتریان را به خود جلب نماید که می توان گفت درطی سال های فعالیت خود تا حدود زیادی برای تحقق بخشیدن به این اهداف موفق عمل کرده است

 

اشتراک گذاری
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه