کشنده های اروپایی یا کشنده های چینی!!!

کشندهای اروپایی یا کشنده های چینی!!!

تاریخ انتشار مطلب : چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ 0

بسیاری از افرادی که در صنعت حمل و نقل فعالیت دارند به این موضوع اعتقاد دارند که کشنده های اروپایی با عمر چند ساله بسیار بهتر از کشنده های چینی هستند و این امر به خاطر این موضوع است که اکثریت مردم تصور می کنند برای تولید کشنده های اروپایی از جدیدترین تکنولوژی ها و بهترین قطعات استفاده شده است در حالی برای ساخت کشنده های چینی از قطعات با کیفیت بهره گرفته نشده است. همچنین مصرف سوخت پایین و استهلاک کم قطعات موجب محبوبیت بیشتر کشنده های اروپایی شده است در حالی که برای ساخت کشنده های چینی هم چنین فاکتورهایی لحاظ شده است و تفاوت چندانی بین برند اروپایی و چینی وجود ندارد.

 

کشنده های چینی مانند فاو با بهره گیری از بهترین قطعات، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش توانسته اند به یکی از محبوب ترین کشنده های موجود در جهان تبدیل شوند و حتی توانسته اند هم تراز با دیگر رقبای اروپایی قرار گیرند و حتی گوی سبقت را از دیگر رقبای اروپایی رباییده است. فاو یکی از معروف ترین کمپانی های خودروسازی است که با تولید کامیونت هایی با ظرفیت حمل 5، 6 و 8 تن توانسته به جایگاه بسیار خوبی در عرصه حمل و نقل دست پبدا نماید و با اینکه فاو در رده کشنده های چینی محسوب می شود طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد.

 

همچنین دو نوع کشنده تک محور و کشنده جفت محور توسط خودروسازی فاو طراحی و تولید شده است که مورد استقبال کامیون داران زیادی قرار گرفته است. در واقع اگر بخواهیم کشنده های اروپایی را از لحاظ مشخصات فنی با کشنده فاو مقایسه نماییم می توان گفت قدرت موتور کشنده های اسکانیا و یا ولوو با قدرت موتور کشنده های فاو برابر است و موتورهای به کار رفته در کشنده های اروپایی و کشنده های چینی هر دو از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند و موتور هیچ یک برتریت خاصی از دیگری ندارد.

 

اما زمانی که در مورد قیمت کشنده صحبت به میان می آید، قیمت کشنده های چینی در مقایسه با کشنده های اروپایی مناسب تر بوده و به این ترتیب افراد با قیمتی مناسب تر می توانند صاحب خودروی مورد نظر خود شوند. با توجه به تحریم های حاکم در جامعه و افزایش بی رویه ی قیمت خودروهای سنگین، کشنده فاو یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی است که هم می خواهند از این وسایل حمل و نقل  برای مدت طولانی تری استفاده نمایند و هم می خواهند مبلغ کمتری برای خرید این نوع کشنده ها صرف نمایند در حالی که کشنده ولوو و یا اسکانیا به خاطر ظاهر زیبایی که دارد و تجهیزات بیشتری که دارند از قیمت بالاتری برخوردار هستند و اغلب افراد بودجه کافی برای خرید کشنده با برند اروپایی را ندارند. 

 

کابین کشنده های اروپایی و چینی هر دو از جنس فلز و تمام جوشکاری شده می باشد و با ضد زنگ های مخصوص پوشانده شده است که بدنه و شاسی کشنده را در برابر پوسیدگی و خوردگی محافظت می نماید و تنها برخی از تجهیزات به کار رفته در کشنده اسکانیا و یا ولوو با کشنده فاو متفاوت است و اینکه در کشنده های اروپایی فضای بیشتری در کابین وجود دارد که می تواند موجبات راحتی و امنیت بیشتری برای راننده و سرنشینان فراهم نماید.

 

به طور کلی می توان گفت اگر به دنبال ماشین باری برای انجام دادن فعالیت های خود با قیمتی مقرون به صرفه هستید کشنده فاو یکی از بهترین انتخاب ها می باشد که با دو نوع مختلف کشنده تک محور و جفت محور قابل تولید و ارائه به مشتریان عزیز می باشد و حتی می تواند بارهایی سنگین را به راحتی در جاده های صعب العبور و دشوار به مکانهای دیگر انتقال دهد. اما چناچه کیفیت برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است و قصد دارید این محصول را برای مدت زمان طولانی استفاه کنید کشنده های اروپایی مانند اسکانیا و یا ولوو برای شما مناسبترین گزینه هستند.

 

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه