تریلر تیغه ماموت

تریلر تیغه ماموت

تاریخ انتشار مطلب : یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ 0

معرفی تریلر تیغه ماموت 

تریلر تیغه یکی از پرطرفدار ترین تریلرهای موجود در صنعت حمل و نقل است و به دلیل کاربری مخصوصی که دارد توانسته طرفدران زیادی به خود اختصاص دهد. این نوع تریلر توسط شرکت ماموت طراحی و تولید شده است و به عنوان یکی از ساده ترین  تریلرهای موجود در بازار به شمار می رود و علی رغم وزن سبکی که دارد ولی شاسی آن از استحکام و مقاومت فوق العاده ای برخوردار است. این نوع تریلردر دو نوع متفاوت قابلیت تولید دارند.یکی از این تریلرها برای حمل کانتینر با تناژ باری متفاوت و نوع دیگر آنها برای حمل انواع مخازن جهت حمل شیر، آب، آمونیاک، اسید و سایر فرآورده های شیمایی مورد استفاده قرار می گیرند. 

با استفاده از این نوع تریلرها می توان یک عدد کانتینر 40 فوت، دو عدد کانتینر 20 فوت را به مکان های مورد نظر حمل نمود. اما چناچه فقط یک عدد کانتینر 20 فوت نیاز به حمل داشته باشد برای اینکه تعادل تریلر حفظ شود کانتینر بایستی در قسمت وسط قرار گرفته و توسط قفل هایی مخصوص تریلر از 4 نقطه متفاوت مهار می شود.

مشخصات فنی تریلر تیغه ماموت

ساختار شاسی: شاسی و قطعات ساخته شده از فولادهای با استحکام بالا(ST.52-3/Qst 380/ S500)، تیرهای اصلی از تیر فولادی جوشی همراه با تسمه استاندارد و با لبه های گرد ساخته شده اند/ تمامی مقاطع پرسی فولادی که در فیکسچرهایی مخصوص، جوشکاری اتوماتیک و پیشرفته با آرگون و دستگاههای مدرن مرکله آلمان تولید شده اند.

رنگ شاسی از نوع شات شده و مطابق با استاندارد SA 2.5 می باشد و با ضد زنگ اپوکسی پوشش داده شده است. رنگ نهایی از نوع پلی یورتان و طبق نظر مشتری تعیین می شود.

پایه توقف: از نوع دو سرعته خارجی با ظرفیت دینامیکی 24 تن و ظرفیت استاتیکی 50 تن

محور و زیر بندی: دارای سه عدد محور 9 تنی SAF/BPW ساخت کشور آلمان، محور جلو دارای بالابر اتوماتیک با بوستر تک

سیستم تعلیق بادی بالنی و کمک فنر مخصوص با قابلیت تنظیم ارتفاع تریلر

سیستم برق: دارای کلید 7 و 15 پل با خط برق 24 ولت با چراغ های عقب و بغل/ سیستم هشدار از نوع LED خارجی براساس استاندارد جهانی

سیستم ترمز: از نوع دیسکی یا کاسه ای knorr آلمانی، دو مسیر با اصلی برای تمام چرخ ها همراه شیر سبک و سنگین اتوماتیک بار، دارای دو عدد بوستر جفت برای دو محور عقب، تجهیز شده به سیستم EBS ( ترمز ضد قفل و سامانه ضد واژگونی RSP)/ ترمز اضطراری/ سیستم قفل پارک

گفتنی است در پی استقبال ویژه ای که از عملکرد و کیفیت تریلرها به عمل آمده است، شرکت ماموت برای انواع تریلرهای تولیدی خود فروش اقساطی در نظر گرفته است که مشتریان با استفاده از این طرح فروش اقساطی می توانند با پرداخت کمترین میزان پیش پرداخت صاحب این تریلر شوند.جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش اقساطی تریلرهای ماموت میتوانید از طریق شماره تماسهای ذکر شده با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نموده و از آنها در مورد این طرح راهنمایی بخواهید.

 

تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه