bonker-trailer

تریلر بونکر

تاریخ انتشار مطلب : سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ 0

تریلر بونکر نوعی تریلر است که طراحی و تولید آن را شرکت ماموت بر عهده گرفته است و به دلیل ساخته شدن با استفاده از قطعاتی با کیفیت بالا و بهره گیری از آخرین تکنولوژی ها توانسته به یکی از معروف ترین تریلرهای شرکت ماموت تبدیل شود.این نوع از تریلرها برای حمل و جابه جایی مصالحی مانند سیمان، آرد و موادی که به شکل پودری هستند مورد استفاده قرار می گیرند.این نوع تریلرها مجهز به مخزن هایی مشابه به میکسر و شیرآلات مخصوص هستند که در مسیر عبور پودرها قرار گرفته و براساس دستورالعمل های خاصی باز و بسته می شوند تا بتواند پودرها را جدا از هم و به نوبت تخلیه نماید.

به منطور تخلیه محتویات این نوع تریلرها، یک دستگاه کمپرسور دیزلی کوچک بر روی کاربری نصب شده است که وظیفه ی تهیه هوای فشرده را بر عهده دارد.این موتور با استفاده از سوخت فسیلی کار کرده و عمدتا با هوا خنک می شود. شاسی و قطعات فلزی این نوع تریلر ساخته شده از فولادهایی با استحکام بالا (ST52-3/QST 380mm) و برای مخزن این نوع از تریلرها از ورق های فولادی به ضخامت 4  میلیمتر استفاده شده است که استحکام و دوام بی نظیری به تریلر بخشیده است و تریلر را در برابر هر نوع آسیب دیدگی محافظت می نماید.

مشخصات فنی تریلر بونکر

ابعاد

طول: 9700 میلیمتر

عرض: 2500 میلیمتر

ظرفیت: 28 متر مکعب

سیستم ترمز: از نوع دیسکی یا کاسه ای آلمانی همراه با بوستر جفت، سیستم EBS (سیستم الکترونیکی ضد بلوکه ترمز و ضدواژگونی تریلر)

نوع محور: دارای سه عدد محور 9 تن SAF/BPW ساخت کشور آلمان

نوع زیربندی: از نوع بالنی با سیستم تعلیق بادی به همراه کمک های مخصوص با قابلیت تنظیم ارتفاع و بالا و پایین کردن تریلر

رینگ و لاستیک: شش عدد رینگ یک تکه آلمانی R22.5-11.75، دارای شش حلقه لاستیک تیوبلس R22.5 385/65 ایرانی/ خارجی

شیر آلات و لوله کشی: دارای یک عدد شیر کشویی 4 اینچ در پایین ترین نقطه مخزن

لازم به ذکر است که به دلیل استقبال ویژه ای که از کیفیت و عملکرد این نوع تریلر توسط مشتریان به عمل آمده است. شرکت ماموت برای تریلر بونکر و انواع تریلرهای خود شرایط  فروش ویژه ای در نظر گرفته است که با استفاده از این شرایط مشتریان می توانند به صورت اقساطی تریلر مورد نظر خود را خریداری نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش اقساطی تریلرهای ماموت شما می توانید به صفحه مربوطه در سایت مراجعه نموده و از کارشناسان فروش ما در این زمینه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

 

تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه