فروش نقدی کمپرسی 6 تن کاویان + تحویل فوری

فروش نقدی کمپرسی 6 تن کاویان + تحویل فوری

تاریخ انتشار مطلب : دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ 0

همانگونه که همه ما مطلع هستیم این روزها به دنبال افزایش قیمت ارز، قیمت خودروهای سنگین و نیمه سنگین اعم از کامیون و کشنده هم به طرز قابل توجهی افزایش پیدا نموده است. در همین راستا شرکت کاریزان خودرو به منظور فراهم آوردن شرایطی آسانتر برای مشتریان، طرح فروش نقدی برای یکی از محصولات خود به نام کمپرسی 6 تن کاویان مدل 99 آغاز نموده است. برطبق این طرح فروش نقدی آن دسته از افرادی که علاقمند به خرید این محصول هستند می توانند به راحتی صاحب خودروی خود شوند.

شرایط فروش نقدی کمپرسی 6 تن کاویان

  • کامیون کمپرسی k106ct به صورت نقدی/ لیزینگی به فروش می رسد.
  • کمپرسی 6 تن کاویان به صورت تحویل فوری خواهد بود که یکی از مزیت های این طرح فروش نقدی به شمار می رود.
  • لازم به ذکر است که مبلغ واریزی برای خرید این خودرو حتما بایستی به حساب شرکت کاریزان خودرو و در مدت زمان اعلام شده انجام پذیرد، در غیر اینصورت اعتباری نخواهد داشت.
  • قابل ذکر است که ظرفیت فروش کمپرسی کاویان بسیار محدود است. لذا پیش از اتمام موجودی این نوع خودروها نسبت به ثبت نام در این طرح فروش ویژه اقدام نمایید.
  • مشتریان محترم دقت نمایید طرح فروش نقدی کمپرسی کاویان 6 تن فقط تا مورخ 1399/11/30 معتبر است و با توجه به این موضوع که بعد از اینکه مدت زمان تعیین شده برای این طرح به پایان برسد، تمدید این طرح امکان پذیر نخواهد بود. به کلیه علاقمندانی که تمایل به خرید کمپرسی کاویان با تناژ باری 6 تن دارند پیشنهاد می کنیم هرچه سریعتر برای ثبت نام در این طرح اقدامات لازم را انجام دهید. 

چناچه می خواهید در مورد قیمت کمپرسی 6 تن کاویان و شرایط فروش این محصول اطلاعات بیشتری کسب نمایید می توانید از طریق شماره هایی که در سایت درج شده است با کارشناسان فروش ما در تماس بوده واز آنها در این زمینه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

 

تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه