مقایسه کامیونت فاو 6 تن و 6 تن ایسوزو

تاریخ انتشار مطلب : شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹ 0

همانگونه که همه ما می دانیم کامیونت یکی از پرکاربردترین وسایل حمل و نقل است که افراد برای انتقال کالاها و محموله های خود به مکانهای مختلف به صورت روزانه به این وسایل نیاز دارند.خودروهای سنگین اعم از کامیون، کمپرسی و کامیونت قادر به جا به جایی بارهایی با تناژ باری مختلف هستند که در ناوگان حمل و نقل جاده ای نقش بسیار مهمی ایفا می نمایند و در صورت وجود و عدم وجود این نوع وسایل حمل و نقل مشکلات فراوانی در صنعت حمل و نقل ایجاد می شود.

در این مقاله قصد داریم نگاهی کوتاه به دو نوع از کامیونت های تولید شده توسط دو شرکت مختلف بیندازیم و اطلاعاتی در مورد کیفیت و کاربری این دو نوع کامیونت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم به این ترتیب مشتریان میتوانند بر حسب کاربری که مورد نظرشان است بهترین انتخاب را داشته باشند.

به طور کلی می توان گفت هر دو این کامیونت ها قادر به حمل بارهایی با وزن 6 تن هستند اما از لحاظ کیفیت و ساختار با یکدیگر تفاوت های فراوانی دارند که این تفاوت ها را مصرف کنندگان به خوبی می توانند احساس نمایند و بسته به اینکه برای چه مدت و چه نوع کاربری قصد استفاده از این نوع وسایل حمل و نقل را دارند یکی از این نوع کامیونت ها را برای انجام فعالیت خود برمی گزینند.

کامیونت فاو 6 تن یکی از انواع کامیونت های قدرتمند موجود در بازار است که طراحی و تولید این نوع کامیونت را شرکت معروف خودروسازی فاو بر عهده گرفته است. موتور این نوع کامیونت قادر به تولید 140 اسب بخار نیرو و گشتاوری در حدود 1200 نیوتن متر می باشد و به دلیل قیمت مناسبی که دارد توانسته مورد استقبال افراد زیادی قرار گیرد و برای آن دسته از افرادی که نمی خواهند هزینه زیادی برای خرید وسایل حمل و نقل نمایند یکی از بهترین گزینه ها می باشد.

در مقابل کامیونت های ایسوزو در رده ی یکی از با کیفیت ترین کامیونت های موجود در بازار محسوب می شوند که در مقایسه با محصولات فاو قدرت بیشتری در جا به جایی محموله های سنگین دارد و به دلیل اینکه از به روز ترین فناوریهای دنیا برای ساخت کابین و شاسی  آن استفاده شده است و از ظرافت بسیار بالایی برخوردار است توانسته به خوبی با محصولات اروپایی رقابت نماید. در نتیجه نسبت به کامیونت های فاو دیرتر دچار زنگ زدگی و پوسیدگی می شوند.

ترمزهایی که برای کامیونت ایسوزو 6 تن مورد استفاده قرار گرفته است نسبت به ترمزهای به کار رفته در کامیونت فاو از کیفیت بهتری برخوردار است به نحوی که رانندگی با کامیونت های ایسوزو راحتی بیشتری را برای راننده فراهم می آورد.همچنین قطعات مصرفی کامیونت های ایسوزو به خوبی در بازار یافت می شوند و نیازی نیست برای تامین قطعات این کامیونت ها نگران باشید و این یکی از مزیت های استفاده از این نوع کامیونت ها به حساب می آید.

در مجموع می توان گفت اگر فقط به دنبال کامیونت هایی هستید که قیمت مناسبتری داشته باشد و می خواهید از آن برای مدت کوتاهی استفاده نمایید کامیونت های فاو برای شما بهترین گزینه هستند اما چناچه کیفیت این نوع کامیونت ها برای شما اهمیت بیشتری در مقایسه با قیمتی که می خواهید پرداخت نمایید دارد کامیونت های ایسوزو را به شما پیشنهاد می کنیم چراکه موتور قدرتمند و ترمزهای با کیفیت این نوع کامیونت می توانند به خوبی می تواند پاسخگوی نیازهای مشتریان باشند.

 

تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه