کمپانی فاو و معرفی محصولات آن

کمپانی فاو و معرفی محصولات آن

تاریخ انتشار مطلب : یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ 0

گروه خودروسازی فاو یکی از شناخته شده ترین شرکت های خودروسازی دولتی چینی است که در چانگچون واقع شده است و سالهاست در زمینه تولید انواع خودروهای سنگین، نیمه سنگین آغاز نموده است. شرکت فاو در سال 2009 به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده ماشین آلات سنگین و دومین شرکت خودروسازی چین محسوب می شود و تاکنون با تولید محصولاتی مانند کمپرسی فاو، فاو 6 تن، کشنده فاو جفت محور و کشنده فاو تک محور توانسته تحولی شگرف در صنعت خودروسازی کسب نماید.

کمپانی فاو و معرفی محصولات آن

کشنده تک محور فاو

کشنده فاو تک محور یکی از خودروهای باری است که به موتور 6 سیلندر خطی، با قدرت موتور 420 اسب بخار و 1900 نیوتن متر گشتاوری قادر به فعالیت می باشد و با قدرت و عملکرد بالایی که دارد به عنوان یکی از خودروهای قدرتمند فاو شناخته شده است. کشنده فاو تک محور به دلیل اینکه از یک محور برای ساخت آن استفاده شده است در مقایسه با کشنده فاو جفت محور بارهای کمتری را می تواند جابه جا نماید اما ویژگی های منحصر به فرد این خودروی باری باعث شده بسیاری از افراد این خودرو را برای جابه جایی بارهای خود انتخاب نمایند.

دو عدد تختخواب برای قسمت کابین کشنده تک محور فاو در نظر گرفته شده است و رانندگان به دلیل اینکه می تواند آسایش و راحتی را برای راننده و سرنشینان فراهم نماید از این خودرو برای مسافت های طولانی استفاده می کنند.کابین این خودروی سنگین با ضد زنگ هایی با کیفیت بسیار بالا پوشش داده شده است که احتمال پوسیدگی و خوردگی بدنه این خودروها را بسیار کم می کند.قسمت داخلی کابین کشنده فاو تک محور به عایق های صوتی و حرارتی تجهیز شده است که هم از ورود صدا به داخل سازه جلوگیری می کند و هم باعث می شود در صورت بروز آتش سوزی، شعله های آتش انتشار پیدا نکند.

کمپانی فاو و معرفی محصولات آن

کشنده جفت محور فاو

کشنده فاو جفت محور یکی از قدرتمند ترین خودروهای باری است که از دو محور تشکیل شده است و قادر به حمل بارهایی با وزن 25 تن می باشد و به همین دلیل مورد توجه کامیون داران و افرادی که می خواهند بارهای سنگین را با استفاده از این خودرو حمل کنند، قرار گرفته است. این کشنده به نحوی طراحی شده است که حتی در شرایط سخت و ناهموارترین جاده ها می تواند به جابه جایی بار بپردازد.

کابین کشنده فاو جفت محور با استفاده از ضد زنگ هایی مخصوص پوشانده شده است که مقاومت و استحکام آن را در برابر خوردگی و پوسیدگی افزایش داده و از این کشنده در برابر زنگ زدگی و خوردگی محافظت می کند.صندلی های راننده به صورت بادی طراحی شده اند که قابلیت تنظیم آن در جهت های مختلف وجود دارد. همچنین این خودروی باری به عایق های صوتی و حرارتی تجهیز شده است که در برابر سرما، گرما مقاومت بسیار خوبی دارد.همچنین وجود عایق های صوتی از ورود و نفوذ صدا به داخل کابین جلوگیری می کند.

کمپانی فاو و معرفی محصولات آن

کامیونت 6 تن فاو

کامیونت 6 تن فاو یکی از کامیونت های تولید شده توسط شرکت خودروسازی فاو است که برای استفاده در مسیرهای درون شهری مورد استفاده قرار می گیرد و همانطور که از اسم آن مشخص است این کامیونت می تواند بارهایی تا وزن 6 تن را به مکان های دیگر جابه جا نماید.کابین این نوع کامیونت از جنس فلز و تمام جوشکاری شده است و برای پوشش دهی آن از ضد زنگ هایی مخصوص استفاده شده است که این کامیونت را در برابر پوسیدگی و خوردگی ایمن می کند.قسمت اتاق این خودروهای باری به عایق های صوتی و حرارتی مجهز هستند و در صورت قرار گرفتن در شرایط آب و هوایی متفاوت یا در اثر استفاده طولانی مدت آسیب نخواهند دید و همچنین مانع از ورود سر و صدا به داخل کابین خواهند شد.

کمپانی فاو و معرفی محصولات آن

کامیونت 8 تن فاو

یکی دیگر از کامیون های تولید شده توسط شرکت فاو که قادر به حمل بارهایی با وزن 8 تن هستند و به دلیل وجود سیستم هایی مانند توربوشارژر یکی از گزینه های مناسب در شیب هایی تند هستند، کامیونت 8 تن فاو است.کامیونت 8 تن فاو نسبت به کامیونت 6 تن فاو مزایای بیشتری دارد و به دلیل اینکه بارهای بیشتری با استفاده از این کامیونت قابل حمل است، بسیاری از کامیون داران برای حمل بارهای خود از این نوع کامیونت بهره می برند. 

قسمت داخلی کابین به انواع امکانات و تجهیزات رفاهی تجهیز شده است و این امر رانندگی با این کامیون ها را برای راننده آسانتر نموده است.وجود یک عدد تختخواب در این کامیونت به راننده این امکان را می دهد تا در مسافت های  طولانی استراحت نماید.این نوع خودروی باری به عایق های حرارتی و صوتی تجهیز شده است که کامیونت را در برابر حرارت و صوت محافظت میکند و در نتیجه برای افرادی که حساسیت زیادی به صدا دارند گزینه مناسبی است.

کمپانی فاو و معرفی محصولات آن

کمپرسی فاو

کمپرسی فاو یکی از خودروهای سنگین باری با ظرفیت باری 26 تن است که توسط گروه خودروسازی فاو تولید شده است و برای جابه جایی مواد اولیه ساختمانی مانند شن، ماسه، سنگریزه و سایر محصولات به محل پروژه مورد استفاده قرار می گیرند. لذا کمپرسی فاو در صنعت ساختمان سازی کاربرد گسترده ای دارد.این نوع کمپرسی متشکل از سازه های هیدرولیکی است کهدر پروسه بارگیری و فرایند تخلیه بار به کاربر کمک فراوانی خواهد کرد.

یکی از مزیت های منحصر به فرد کمپرسی فاو این است که می توان بر روی ان میکسر نصب نمود و از آن برای حمل سیمان و یا بتن استفاده نمود و به دلیل دو منظوره بودن این کمپرسی بسیاری از افراد فعال در ساختمان سازی از این کمپرسی بهره می گیرند.این کمپرسی دارای امکانات و تجهیزات رفاهی مانند 1 عدد تختخواب، آفتاب گیر و کپسول آتش نشانی می باشد که توانسته نهایت آسایش و راحتی را برای راننده و سرنشینان این کمپرسی به ارمغان آورده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخ انتشار : یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه