کسب پنج ستاره کیفی خودروهای تجاری توسط بهمن دیزل

کسب پنج ستاره کیفی خودروهای تجاری توسط بهمن دیزل

تاریخ انتشار مطلب : چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ 0

بهمن دیزل یکی از شرکت های فعال خودروسازی که در سال 1382 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع خودروهای تجاری اعم از خودروهای سبک، نیمه سنگین، سنگین، انواع مینی بوس آغاز نمود. این شرکت در طول سالهای فعالیت خود همواره رضایت مشتریان، ارائه محصولاتی با بهترین کیفیت و با قیمتی مناسب را در راستای اهداف خود قرار داده است و می توان گفت تا حد زیادی با تحقق بخشیدن به این اهداف توانسته تحولی شگرف در صنعت حمل و نقل کشور ایجاد نماید و جایگاه نسبتا خوبی برای خود در عرصه خودرو سازی کسب نماید.

براساس آخرین ارزیابی هایی که توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در مورد کیفیت انواع خودروها در شهریور ماه امسال صورت گرفته است، کامیونت ایسوزو NMR57E یکی از محصولات تولید شده توسط کمپانی بهمن دیزل با داشتن پنج ستاره کیفی و به دلیل عملکرد و کیفیت بسیار بالایی که دارد در بین خودروهای تولید شده در داخل کشور، یکی از برترین کامیونت های موجود در جهان شناخته شده اشت که این امر یکی از دستاوردهای مهم این شرکت تولید کننده خودرو است.لازم به ذکر است که این نوع کامیونت نخستین کامیونت دیزلی و اولین خودروی تجاری محسوب می شود.

کامیونت ایسوزو NMR57E یکی از انواع کامیونت هایی است که برای حمل بارهایی با وزن 5.2 تن طراحی شده است. موتور به کار رفته برای این نوع کامیونت از نوع چهار سیلندر خطی بوده و ظرفیت موتور آن در حدود 3000 سی سی می باشد که در مقایسه با سایر خودروهای تجاری که توسط شرکت های دیگر تولید شده اند دارای ظرفیت بیشتری است.همچنین موتور این خودرو به امکاناتی نظیر اینترکولر و توربوشارژر تجهیز شده است که عملکرد این خودرو را به طرز شگفت آوری افزایش داده است. 

علاوه بر این، این نوع از کامیونت ها با استاندارهای آلایندگی اروپا مطابقت دارند و از سیستم DPA برای تولید آنها استفاده شده است که به محیط زیست صدمه ای نمی رساند و این یکی از دستاوردهای بزرگ این نوع کامیونت ها است. همچنین کامیونت های ذکر شده به سیستم های هوشمند ECM مجهز می باشد که مجموعه این امکانات میزان محبوبیت این محصولات را به طرز باورنکردنی افزایش داده است. 

لازم به ذکر است که طبق بررسی های صورت گرفته، به غیر از کامیونت ذکر شده دیگر سایر محصولات تولید شده توسط شرکت بهمن دیزل هم در مقایسه با خودروهای تجاری که توسط شرکت های خودرو سازی دیگر تولید شده اند در بالاترین سطح کیفیت قرار دارند. به عنوان مثال در گروه خودروهای مسافربری، مینی بوس ایسوزو سحر و شیلر در زمره ی یکی از با کیفیت ترین مینی بوس های این شرکت به حساب می آیند که توانسته اند از نظر کیفیت چهار ستاره به خود اختصاص دهد.

در بین خودروهایی که برای حمل و نقل کالا مورد استفاده قرار می گیرند، کامیونت ایسوزو NPR75K یکی از بهترین خودروهای باری در بازار شناخته شده است که توانسته چهار ستاره کیفی را از آن خود نماید. همچنین کامیونت شیلر با دریافت سه ستاره کیفی به عنوان یکی از بهترین خودروهای باری به حساب می آید. همچنین کامیون ایسوزو مدل NPR75M با داشتن چهار ستاره کیفی به نسیت سایر کامیون های تولیدی در بالاترین جایگاه از نظر عملکرد و کیفیت قرار دارد که توانسته اعتبار شرکت خودرو سازی بهمن دیزل را به طرز قابل توجهی افزایش دهد.

 

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه