کمپانی فوسو و معرفی محصولات آن

کمپانی فوسو و معرفی محصولات آن

تاریخ انتشار مطلب : یکشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۰ 0

میتسوپیشی فوسو یکی از شرکت های خودروسازی ژاپنی-آلمانی است که در سال 1932 با هدف تولید اتوبوس راه اندازی شد اما تولیدات این شرکت فقط به تولید اتوبوس محدود نمی شود و این شرکت در حال حاضر یکی از بزرگترین تولید کنندگان کامیون و اتوبوس در جهان است.دفتر مرکزی این شرکت در شهر کاواساکی، کاناگاوا، ژاپن واقع شده است و محصولاتی مانند میتسوپیشی فوسو فایتر، میتسوپیشی فوسو روسا، میتسوپیشی فوسو سوپرگریت و میتسوپیشی فوسو آیرو میدی از تولیدات این شرکت هستند.اما از میان محصولاتی که تاکنون توسط  شرکت فوسو میتسوپیشی تولید شده است می توان به کامیونت فوسو 5 تن، کامیونت فوسو 6 تن و کامیونت فوسو 8.5 تن اشاره نمود که از با کیفیت ترین محصولات شرکت فوسو به شمار می روند.

کمپانی فوسو و معرفی محصولات آن

کامیونت 5 تن فوسو

کامیونت 5 تن فوسو یکی از موفق ترین محصولات شرکت فوسو به حساب می آید که با قدرت موتور 150 اسب بخار و گشتاوری 370 نیوتن متر گشتاوری در 1320 تا 2800 دور در دقیقه قادر به فعالیت است.موتوری که برای کامیونت فوسو 5 تن به کار رفته است از با کیفیت ترین نوع موتورها و ساخت مرسدس بنز آلمان است که یکی از قدرتمند ترین نوع موتورها به حساب می آید.این نوع کامیونت به امکانات و تجهیزاتی مانند کمک فنرهای فولادی و سیستم تعلیق بادی تجهیز شده است که کارایی این محصول را به طرز چشمگیری افزایش داده است و به این ترتیب کامیونت فوسو 5 تن حتی می تواند بارهای سنگین را به راحتی حمل نماید.

برای ساخت این نوع کامیونت ها از بهترین قطعات و جدیدترین فناوری های روز دنیا بهره گرفته شده است و با طراحی منحصر به فرد و عملکرد بسیار بالایی که دارد توانسته رضایت بسیاری از افراد را به خود جلب نماید.

کمپانی فوسو و معرفی محصولات آن

کامیونت 6 تن فوسو

کامیونت 6 تن فوسو یکی دیگر از محصولات شرکت میتسوپیشی است که به موتوری قدرتمند ساخت شرکت مرسدس بنز آلمان مجهز می باشد که در مقایسه با سایر موتورهای موجود در بازار سوخت کمتری و گازهای آلاینده ی کمتری تولید می کند و با قدرت موتور 150 اسب بخار و گشتاوری 370 نیوتن متر می تواند به حمل بارهای سنگین بپردازد.برای اتاق این نوع کامیونت دو درب عریض و سقفی بلند استفاده شده است که می تواند موجبات رفاه و آسایش بیشتری برای راننده و سرنشینان فراهم نماید.

همچنین کامیونت فوسو 6 تن به سیستم کنترل پایداری و سیستم کنترل در سربالایی و سراشیبی تجهیز شده است که این سیستم به این کامیونت کمک می کند تا بتواند حتی در جاده هایی با شیب بسیار تند و با سراشیبی بالا بدون اینکه واژگون شود به فعالیت خود ادامه دهد.از طرفی دیگر امکاناتی مانند کیسه هوای راننده، ترمز موتور، ترمز ضد قفل برای این محصول در نظر گرفته شده است که مجموعه این امکانات توانسته کامیونت 6 تن فوسو را از سایر خودروهای سنگین متمایز نماید.

کمپانی فوسو و معرفی محصولات آن

کامیونت 8.5 تن فوسو

کامیونت های فوسو یکی از سبک ترین کامیونت ها موجود در بازار خودروسازی هستند و کامیونت فوسو 8.5 تن یکی از انواع کامیونت های سبک است که با وزن خالص 8.5 تن می تواند بارهایی با وزن 8.5 را به راحتی به مکان های دیگر جابه جا نماید. مصرف سوخت پایین و استاندارد آلایندگی یورو 5 که سایر خودروهای سنگین فاقد آن هستند توانسته این کامیونت را به یکی از کامیونت هایی که توانسته طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص دهد، تبدیل نماید.

یکی از نکاتی که کامیونت های فوسو را از سایر خودروهای دیگر جدا می کند داشتن کاربری های مختلف است. این نوع کامیونت یکی از انواع خودروهای باری است که به دلیل مجهز بودن به کمپرسور از آن به عنوان کامیونت یخچالی می توان استفاده نمود.البته این نوع کامیونت کاربری های دیگری هم دارد و از آنها به عنوان کامیونت های چادری و باری نیز می توان استفاده نمود.

این نوع از کامیونت ها دارای صندلی های هیدرولیکی هستند که امکان تنظیم آنها براساس وزن راننده وجود دارد.همچنین درب این نوع کامیونت ها به صورت عریض بوده و با سقف بلند طراحی شده است و مجموع امکاناتی که برای این نوع کامیونت تعبیه شده است نهایت آسایش و راحتی را برای راننده و سرنشینان به ارمغان آورده است.

تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۰
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه