راهنمای ثبت نام و خرید لاستیک دولتی کویر و بارز تایر

راهنمای ثبت نام و خرید لاستیک دولتی کویر و بارز تایر

تاریخ انتشار مطلب : دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ 0

در پی افزایش قیمت بی رویه ی قیمت لاستیک و عدم توانایی مصرف کنندگان برای تامین این قطعه اساسی دو شرکت تولید کننده کویر و بارز به منظور جلب رضایت مصرف کنندگان و پاسخگویی به نیازهای آنها نسبت به فروش لاستیک های خود به صورت حضوری و آنلاین اقدام نموده و صاحبان خودرو با استفاده از این دو روش می توانند به تهیه لاستیک مورد نظر خود بپردازند.

خرید لاستیک های دولتی به صورت حضوری

در گذشته لاستیک های دولتی صرفا برای تاکسی ها و حمل و نقل عمومی قابل عرضه بود اما برطبق انجمن تولید کنندگان تایر به تازگی اعلام کرده که مردم می توانند به دو روش حضوری و آنلاین لاستیک های دولتی را خریداری نمایند. براساس روش حضوری افراد میتواند دو حلقه لاستیک و چناچه در فروشگاههای آنلاین ثبت نام نمایند قادر به دریافت چهار حلقه لاستیک هستند.

در صورت داشتن وقت کافی علاقمندان می توانند به نمایندگی های شرکت تایرسازی مراجعه نموده وحضورا لاستیک مورد نظر خود را خریداری نمایند. به خاطر داشته باشید که احتمال دارد ظرفیت موجودی لاستیک شرکت ها در مدت زمان محدودی به پایان برسد لذا بهتر است قبل از مراجعه نمودن به این شرکت ها تماس حاصل نمایید.

خرید لاستیک دولتی به صورت آنلاین

همچنین میتوانید از طریق ثبت نام در فروشگاههای آنلاین نسبت به خرید لاستیک برای خودروی مورد نظر خود اقدام نمایید. مدارکی که برای خرید لاستیک به صورت اینترنتی نیاز دارید کارت ملی و کارت خودرو می باشد و از طریق ارائه این دو مدرک میتوانید در طی یک سال چهار حلقه لاستیک دریافت نمایید.

در صورتی که تمایل به ثبت نام در این فروشگاههای آنلاین دارید باید به این نکته توجه داشته باشید که هر روز این سامانه در زمان مقرری باز خواهد شد و ظرفیت لاستیک های موجود در این سامانه در مدت زمان کوتاهی به اتمام می رسد لذا به شما پیشنهاد می کنیم دقیقا در زمان تعیین شده به این سامانه مراجعه نمایید.بعد از اینکه سفارش شما در این سامانه ثبت شد و هزینه مورد نظر پرداخت شد بعد از گذشت یک هفته لاستیک ها جلوی درب منزل به شما تحویل داده خواهند شد.

شرایط خرید اینترنتی لاستیک های دولتی شرکت کویر تایر

 • در ابتدا بایستی در این سامانه ثبت نام نموده و مدارک مورد نیاز اعم از اسکن رنگی کارت ملی و کارت خودرو( پشت و رو) را در این سامانه بارگذاری نماید.
 • زمان تعیین شده برای ثبت نام از طریق سامانه فروشگاه اعلام می شود و علاقمندان می توانند ازساعت 12 ظهر هر روز تا 8:30 دقیقه روز بعد نسبت به ثبت نام در این سامانه اقدام نمایند.
 • آن دسته ازمشتریانی که مدارک آنها توسط این سامانه تایید شده است می توانند از ساعت 9 صبح هر روز وارد پنل مورد نظر خود شده و در صورتی که سایز لاستیک آنها موجود باشد می توانند نسبت به خرید لاستیک اقدام نمایند.
 • لازم به ذکر است که با هر کد ملی، شماره موبایل و پلاک خودرو می توانید فقط یک بار و آن هم فقط چهار حلقه لاستیک سفارش دهید و در صورتی که قصد دارید مجددا برای خرید لاستیک در این سامانه ثبت نام نمایید باید حداقل مدت یکسال از ثبت نام قبلی شما گذشته باشد.
 • مشخصاتی که در کارت خودروی شما درج شده است باید با مشخصات خودروی انتخابی شما مطابقت داشته باشد درغیر اینصورت سفارش شما ثبت نخواهد شد.
 • مبلغ نهایی که باید برای لاستیک های دولتی پرداخت نمایید باید براساس قیمت مصوب تایر بوده، هزینه حمل هر تایر در حدود 0310,00 ریال بوده و مالیات بر ارزش افزوده نیز 9 درصد می باشد.
 • تمامی محصولات کویر تایر دارای چهار سال گارانتی بوده و در بیش از 80 مرکز خدمات پس از فروش قابل عرضه به مشتریان عزیز می باشد. 
 • کلیه اطلاعات درج شده توسط خریدار باید به درستی وارد شده باشد و قابل ویرایش نمی باشد همچنین بایستی به سایز دقیق لاستیک های انتخابی دقت نمایید چراکه در صورت اشتباه شرکت مسئولیت قبول نمی کند.
 • در صورتی که هر یک از این شرایط فروش اینترنتی توسط خریداران رعایت نشود سفارشات لغو شده و مبلغ پرداخت شده توسط آنها بعد از تکمیل مراحل قانونی به مشتریان بازگردانده خواهد شد.
 • تایرهای خریداری شده صرفا با استفاده از کارت ملی قابل تحویل به مشتریان هستند و مدت زمان 4 الی 8 روز کاری زمان می برد تا به  دست خریدار مورد نظر برسد.
 • در صورتی که با استفاده از کارت ملی و کارت خودروی جعلی ثبت نام در این سامانه انجام گیرد تمامی سفارشات لغو و تا زمانی که مراحل قانونی آن طی نشود مبلغ پرداخت شده به خریدار برگردانده نخواهد شد.
 • شماره سامانه پیام کوتاه شرکت کویر تایر برای ارسال اطلاعات سفارش شما اعم از شماره حواله، مشخصات خرید و کدهای رهگیری پستی 1000940000 می باشد لذا می توانید از طریق این سامانه با این شرکت در ارتباط باشید.

 

تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه