آغاز فروش ویژه وانت کارا مدل 99

آغازفروش ویژه وانت کارا مدل 99

تاریخ انتشار مطلب : دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ 0

وانت کارا یکی از شناخته شده ترین خودروهای موجود در بازار است که به عنوان خودروی کاری مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از خودروها از لحاظ شکل ظاهری شباهت بسیار زیادی به مزدا وانت دارند و می توان گفت وانت کارا مدل جدیدتری از وانت های مزداد است که به بازار عرضه شده است. این نوع از وانت ها به دلیل داشتن موتور قدرتمند 2000 سی سی و بهره گیری از استاندارد آلایندگی EURO 4  توانسته در مدت بسیار کوتاهی به یکی از با کیفیت ترین نوع خودروهای کاری در جهان تبدیل شود و با استقبال بی نظیری از سوی مردم روبرو شده است.

به دنبال استقبال گسترده عموم مردم از عملکرد و کیفیت بالای این دسته از خودروها و فراهم آوردن شرایطی آسانتر برای متقاضیان، شرکت بهمن لیزینگ شرایط ویژه ای برای فروش اقساطی وانت های کارا در دو مدل تک کابین و دوکابین در نظر گرفته است. از ویژگیهای طرح فروش اقساطی وانت کارا می توان به پرداخت کمترین میزان پیش پرداخت با اقساط بلند مدت اشاره کرد که شرایط را برای مشتریان تا حدود زیادی آسانتر نموده است.

با توجه به ظرفیت محدود این نوع خودروها و اینکه قابلیت تمدید این طرح توسط شرکت بهمن  لیزنیگ وجود ندارد. لذا از شما مشتریان عزیز تقاضا می شود در صورتی که تمایل به خرید این خودروها دارید،  قبل از به پایان رسیدن مهلت این طرح نسبت به خرید این نوع از خودروها اقدام نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فروش اقساطی وانت کارا شما عزیزان می توانید از طریق شماره های ذکر شده در سایت با کارشناسان مجرب ما ارتباط برقرار نموده و از آنها اطلاعات مرتبط در این خصوص را دریافت نمایید. 

 

تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه