فروش اقساطی کامیونت فاو 6 تن

فروش اقساطی کامیونت فاو 6 تن

تاریخ انتشار مطلب : سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ 0

آغاز فروش ویژه کامیونت فاو 6 تن به صورت اقساطی

مجموعه میهن دیزل تحت عنوان یکی از معروف ترین نمایندگی های فعال در زمینه فروش خودروهای سنگین در سال جدید به منظور آسانتر نمودن شرایط خریداران و همچنین تقویت صنعت حمل و نقل خودروهای سنگین شرایط فروش ویژه ای برای یکی از محصولات خود با نام کامیونت فاو 6 تن در نظر گرفته است. لذا علاقمندان می توانند برای آگاهی بیشتر در خصوص شرایط خرید اقساطی این محصول با مشاوران با تجربه ما تماس برقرار نموده و اطلاعات مرتبط را در این خصوص از آنها دریافت نماید.

شرایط فروش اقساطی کامیونت فاو 6 تن به شرح زیر می باشد.

 

پیش پرداخت تعداد اقساط جمع اقساط ماهیانه با احتساب بیمه بدنه سال های آتی به صورت کاهشی(ریال) تضامین
1,550,000,000 36 70,200,000 دو ضامن
1,550,000,000 48 60,200,000  
1,550,000,000 60 54,700,000  

لیست مدارک مورد نیاز جهت خرید اقساطی کامیونت فاو 6 تن

  1. کپی از کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه (ضامن و متقاضی)
  2.  کپی اجاره نامه یا سند یا قولنامه محل سکونت (ضامن و متقاضی)
  3. اصل فیش آب یا برق منزل ( ضامن و متقاضی)
  4. پرینت حساب (ضامن و متقاضی)
  5. گواهی صحت امضا خطاب به شرکت مورد نظر (ضامن و متقاضی)
  6. ضامن در صورت کارمند بودن : گواهی اشتغال به کار + فیش حقوقی
  7. ضامن در صورت کاسب بودن : کپی جواز کسب + کپی سند یا اجاره نامه محل کسب

براساس این طرح استثنایی شما مشتریان عزیز تنها با پرداخت بخشی از کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت می توانید صاحب این خودرو شوید و باقیمانده هزینه خودرو را می توانید طی اقساط بلند مدتی که برای شما تعیین می شود، پرداخت نمایید. برای خرید این محصول 70 درصد تسهیلات ویژه بانکی در نظر گرفته شده است که این امر خرید را برای خریداران آسانتر می نماید

یکی از شرایط فوق العاده ی فروش این محصول این است که این کامیونت به صورت تحویل فوری و درب کارخانه خواهد بود. لذا برای آن دسته از افرادی که نمی توانند برای مدت معینی در انتظار تحویل خودروی مورد نظر خود باشند فرصت بسیار مناسبی می باشد.البته قیمت های ذکر شده متعلق به سال 98 بوده و با توجه به شرایط حاکم در کشور ممکن است در سال جدید با تغییراتی روبرو شود. لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت دقیق این محصول می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نموده و از آنها در این خصوص راهنمایی بخواهید.

توجه : لازم به ذکر است که بدانید برای فروش اقساطی این کامیونت ها محدودیت زمانی در نظر گرفته شده است به این معنی که با تمام شدن زمان تعیین شده دیگر تمدید نخواهد شد. لذا چناچه تصمیم قطعی برای خرید این محصولات دارید به شما پیشنهاد می کینم هر چه سریعتر با ما ارتباط برقرار نموده و از چگونگی خرید لیزینگی و شرایط اقساطی این محصول آگاه شوید.

 

تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه