فروش اقساطی کامیون های کاویان+اقساط

فروش اقساطی کامیون های کاویان+اقساط

تاریخ انتشار مطلب : شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ 0

کاریزان خودرو یکی ازمعروف ترین شرکت های خودروسازی است که تا به امروز با تولید با کیفیت ترین خودروهای سنگین توانسته موفقیت های بی نظیری در صنعت حمل و نقل کسب نماید. فاکتورهای متعددی مانند ارائه متنوع ترین محصولات، تحویل فوری، تنوع رنگ محصولات و همکاری با لیزینگ های معتبر موجب محبوبیت فراوان این شرکت خودروسازی در بین عموم مردم شده است.

به تازگی به دنبال استقبال گسترده ای که از طرف عموم مردم از عملکرد و کیفیت فوق العاده ی محصولات تولیدی این شرکت صورت گرفته است، گروه تولیدی کاریزان خودرو به منظور جلب رضایت مشتریان و بهبود صنعت حمل و نقل، طرح ویژه ای برای فروش تمامی محصولات خود اعم از کامیونت، کشنده و کمپرسی به صورت اقساطی آغاز نموده است که مشتریان براساس این طرح با کمترین پیش پرداخت و دریافت تسهیلات ویژه می توانند صاحب خودروی دلخواه نظر خود شوند.

شرایط فروش اقساطی کامیون های کاویان

  • کلیه محصولات کاریزان خودرو با تسهیلات ویژه و شرایط استثنایی به فروش می رسند که این امر شرایط خرید را برای متقاضیان راحت تر می نماید.
  • محصولات خریداری شده در سریعترین زمان ممکن به مشتریان تحویل داده خواهند شد که این امر یکی از عمده ترین مزیت های این طرح ویژه است.
  • گروه تولیدی کاریزان خودرو برای این طرح فروش اقساطی اقساط بلند مدت 24، 36، 48 و 60 ماهه در نظر گرفته شده است که متناسب با توان و بودجه ی مشتریان می باشد.
  • کمترین پیش پرداخت برای این طرح فروش ویژه اقساطی تعیین شده است که این امر خرید را برای علاقمندان آسانتر نموده است.

محصولات کاویان

           ردیف          محصول           مدل خودرو             تناژ
             1       کامیون کشنده

        K375th یورو3

             40
             2      کامیون کمپرسی         k375d یورو3              26  
             3      کامیون کمپرسی         K219cn یورو3              19
             4      کامیونت باری         k106c یورو4               6 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مبلغ اقساط و قیمت محصولات کاویان می توانید از طریق شماره تلفن های درج شده با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید و از آنها اطلاعات دقیق را در مورد این طرح دریافت نمایید.

تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه