فروش اقساطی کمپرسی 6 تن کاویان+ کمترین پیش پرداخت

فروش اقساطی کمپرسی 6 تن کاویان+ کمترین پیش پرداخت

تاریخ انتشار مطلب : دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ 0

شرکت کاریزان خودرو با توجه به این موضوع که در حال حاضر قیمت انواع ماشین آلات سنگین مانند کامیون، کشنده و کمپرسی افزایش قابل توجهی داشته است و آن دسته از افرادی که در صنعت حمل و نقل فعالیت دارند قادر به خرید وسایل نقلیه مورد نظر خود نیستند، طرح فروش اقساطی ویژه ای برای یکی از محصولات تولیدی خود به نام کمپرسی 6 تن کاویان ارائه نموده است که با استفاده از این طرح مشتریان به صورت اقساطی می توانند صاحب خودروی دلخواه خود شوند.

شرایط فروش اقساطی کمپرسی 6 تن کاویان

  • کمپرسی کاویان با تناژ باری 6 تن به صورت اقساطی به فروش و با کمترین پیش پرداخت صورت می گیرد.
  • اقساط بلند مدت این محصول در بازه ی زمانی 60 ماه توسط مشتریان پرداخت خواهد شد.
  • پیش پرداخت کمپرسی کاویان 6 تن به صورت اقساطی به ترتیب 3,344,000,000 و 2,459,300,000 ریال می باشد.
  • ظرفیت این خودررها بسیار محدود بوده لذا قبل از اتمام  توسط شرکت کاریزان خودرو نسبت به ثبت نام در این طرح فروش اقساطی اقدام نمایید.
  • برای ثبت نام در طرح فروش اقساطی کمپرسی کاویان تنها تا مورخ 1399/11/30 فرصت دارید و با توجه  به اینکه مدت زمان تعیین شده توسط گروه کاریزان خودرو قابل تمدید نخواهد بود، لذا به شما پیشنهاد می کنیم در سریعترین زمان ممکن مدارک خود را ارائه نموده و اقدامات لازم را برای ثبت نام در این طرح استثنایی انجام دهید.

در صورتی که می خواهید در مورد قیمت کمپرسی 6 تن کاویان و مبلغی که برای اقساط این محصول باید بپردازید اطلاعات بیشتری کسب نمایید از طریق شماره هایی که در سایت ذکر شده است با ما در تماس بوده و از کارشناسان فروش ما راهنمایی های لازم را در این زمینه دریافت نمایید.

 

تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه