فروش اقساطی کامیونت 6 تن شیلر

فروش اقساطی کامیونت 6 تن شیلر

تاریخ انتشار مطلب : سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ 0

فروش ویژه کامیونت 6 تن شیلر به صورت اقساطی شروع شد.

در حال حاضر با توجه به شرایط بد اقتصادی، تحریم های حاکم در جامعه و همچنین افزایش بی رویه ی قیمت خودروهای سنگین بسیاری از علاقمندان به ماشین آلات سنگین بودجه کافی برای خودروی مورد نظر خود را ندارند. با وجود مشکلات ذکر شده خرید لیزینگی یکی از کاربردی ترین روشهایی محسوب می شود که مشتریان به راحتی می توانند صاحب خودروی دلخواه خود شوند.

مجموعه میهن دیزل به عنوان یکی از شرکت های موفقی که در زمینه فروش انواع خودروهای سنگین فعالیت دارد و توانسته جایگاه بسیار خوبی برای خود در صنعت حمل و نقل کسب نماید در سال جدید جهت رفاه حال مشتریان، در سال جدید فروش ویژه کامیونت 6 تن شیلر را با شرایط ویژه و به صورت اقساطی آغاز نموده است تا آن دسته از عزیزانی که علاقمند به خرید این محصول هستند اما از شرایط مالی خوبی برخوردار نیستند بتوانند این نوع کامیونت را با اطمینان خاط خریداری نمایند.

شرایط فروش اقساطی کامیونت 6 تن شیلر

 1. براساس این طرح شما با پرداخت کمترین پیش پرداخت می توانید نسبت به خرید این محصول اقدام نمایید و مابقی هزینه ی این محصول طی اقساط بلند مدتی که برای مشتری تعیین می شود، در طی چندین ماه متوالی تسویه می شود.
 2. فروش این نوع محصول با تسهیلات ویژه بانکی همراه بوده که این امر کار را برای مشتری راحتتر می نماید.
 3. این نوع کامیونت به صورت تحویل فوری می باشد که یکی از مزیت های این طرح استثنایی محسوب می شود. در نتیجه لازم نیست مشتری برای مدت معینی برای تحویل خودروی دلخواه خود در انتظار باشد.
 4. کامیونت 6 تن شیلر بعد از تکمیل شدن پرونده و تایید آن در کمیته اعتبار سنجی به خریدار تحویل داده خواهد شد و تحویل خودرو درب کارخانه خواهد بود.
 5. تمامی قیمت های محاسبه شده برای فروش ین نوع کامیونت با احتساب بیمه بدنه و ارزش افزوده می باشد.

مدارکی که برای خرید اقساطی کامیونت 6 تن شیلر نیاز دارید به شرح زیر می باشد.

 1. کپی از کارت ملی و تمامی صفحات شناسنامه (ضامن و متقاضی)
 2. کپی از اجاره نامه یا سند و یا قولنامه محل سکونت (ضامن و متقاضی)
 3. اصل فیش آب یا برق منزل ( ضامن و یا متقاضی)
 4. پرینت حساب (ضامن و متقاضی)
 5. گواهی صحت امضا خطاب به شرکت مورد نظر (ضامن و متقاضی)
 6. ضامن در صورت کارمند بودن، گواهی اشتغاال به کار، فیش حقوقی
 7. ضامن در صورت کاسب بودن، کپی جواز کسب کار+ کپی سند و یا اجاره نامه محل کسب

توجه مدت زمانی که برای فروش اقساطی این نوع کامیونت ها اختصاص داده شده است بسیار کم است و بعد از اتمام این دوره مجددا تکرار نخواهد شد. لذا به شما پیشنهاد می کنیم به منظور آگاهی بیشتر درباره چگونگی خرید این محصول به صورت اقساطی از طریق شماره های درج شده در وب سایت با کارشناسان با تجربه ما تماس برقرار نموده و از آنها اطلاعات مورد نیاز را درباره ی شرایط خرید لیزینگی این نوع کامیونت ها دریافت نمایید.

 

تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه