فروش اقساطی وانت کارا تک و دو کابین با کمترین پیش پرداخت

فروش اقساطی وانت کارا تک و دو کابین با کمترین پیش پرداخت

تاریخ انتشار مطلب : سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ 0

با توجه به کارایی و عملکرد بسیار بالای وانت های کارا و تقاضای زیاد مشتریان برای این نوع خودروی سواری، گروه بهمن یک بار دیگر به منظور جلب رضایت مشتریان و فراهم آوردن شرایطی آسانتر برای متقاضیان این محصول، طرح فروش اقساطی وانت های کارا را در دو مدل تک کابین و دو کابین به صورت مجدد ارائه نموده است.

براساس شرایط در نظر گرفته شده برای فروش وانت های کارا، مشتریان می توانند 60 درصد مبلغ را به عنوان پیش پرداخت به حساب شرکت واریز نمایند و مابقی مبلغ را می توانند به صورت اقساطی پرداخت نمایند. 

لازم به ذکر است که وانت های کارا با تعداد محدود و تحویل فوری به فروش می رسند، لذا در صورتی که قصد خرید این خودروها را دارید هر چه سریعتر نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام نمایید.

به خاطر داشته باشید فقط تا مورخ 99/11/30 فرصت ثبت نام در طرح فروش اقساطی وانت کارا را دارید و با توجه به اینکه قابلیت تمدید این طرح به هیچ عنوان وجود ندارد، لذا به شما پیشنهاد می کنیم هر چه سریعتر اقدامات لازم را جهت ثبت نام در این طرح انجام دهید.

شرایط فروش اقساطی وانت های کارا تک کابین و دو کابین

نوع محصول   زمان تحویل  میزان پیش پرداخت  مدل خودرو تعداد چک
وانت کارا تک کابین  تحویل فوری 1,260,000,000 99  6 عدد چک هر سه ماه یک بار
وانت کارا دو کابین    1,350,000,000    

در صورتی که می خواهید در مورد شرایط فروش اقساطی وانت های کارا اطلاعات بیشتری کسب نمایید، می توانید از طریق راه های ارتباطی که در سایت درج شده است با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نموده و اطلاعات مورد نیاز در مورد این محصول را دریافت نمایید.

 

تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه