معرفی برترین کامیون ها در سال 2018

معرفی برترین کامیون ها در سال 2018

تاریخ انتشار مطلب : شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹ 0

به تازگی دو مدل از کامیون کشنده های داف به عنوان برترین کامیون های سال 2018 شناخته شدند.

براساس اظهارات روزنامه نگارانی که در 23 کشور اروپایی در زمینه حمل و نقل فعالیت می کنند دو کشنده CF و XF به عنوان دو کامیون برتر معرفی شدند و حتی در رقابت با دو کشنده پرقدرت ایویکو استرالیس و اسکانیا توانسته اند مقام اول را به خود اختصاص دهند.

گفتنی است این دو کشنده به جدیدترین فناوری ها و استانداردهای نوین در دنیا مجهز شده اند که توانسته در زمینه کاهش مصرف سوخت به موفقیت های قابل توجهی دست پیدا نماید.لازم به ذکر است که جایزه سالانه این مقام به آقای پیستون فیت که ریاست خودروسازی داف هلند را بر عهده دارد اعطا شده است.

موتور و گیربکس این دو کشنده معروف داف قدرت بسیار بالایی داشته و در عین حال مصرف بسیار کمی دارد که این امر از لحاظ اقتصادی به نفع مصرف کنندگان می باشد چراکه از هزینه های که برای تعمیر این نوع خودروها بایستی صرف شود جلوگیری می نماید.

مصرف سوخت این نوع کشنده ها بسیار کم بوده و میزان گازهای آلاینده ای که تولید می کنند در حدود 7 درصد می باشد که به راحتی می تواند برتریت این محصول را نسبت به سایر محصولات ثابت نماید.

به منظور تولید این دو کشنده از طراحی آیرودینامیک واز نرم افزارهای پیچیده ای بهره گرفته شده است که نقش بسیار مهمی در کیفیت و امنیت این دو کشنده ایفا نموده است.

وزن این نوع کشنده ها به نسبت کشنده های دیگر 300 کیلوگرم کمتر می باشد که می تواند میزان استهلاک خودروهای سنگین را به طرز قابل توجهی کاهش دهد که این نکته مثبتی برای ماشین آلات سنگین تلقی می شود.

برای تولید این نوع کامیون کشنده ها 5 گیربکس محصول شرکت ZF مورد استفاده قرار گرفته است که قابلیت ارائه کردن 12 دنده اتوماتیک را دارا می باشد.

کشنده های برنده جایزه سالانه باید دارای چه نوع ویژگی هایی باشند؟

  • این نوع کشنده ها باید به نحوی طراحی شده باشند که به محیط زیست آسیب نرسانند.
  • هزینه نگهداری و تعمیر این نوع کشنده ها به نسبت کشنده های دیگر باید کمتر باشد چراکه این امر باعث کاهش درآمد خالص شما شده و از هزینه های شما می کاهد.
  • همچنین کشنده هایی به عنوان کشنده های برتر انتخاب خواهند شد که از مصرف سوخت پایینتری برخوردار باشند.

هر ساله کشنده هایی برنده این جایزه سالیانه می شوند که به تازگی وارد عرصه حمل و نقل شده باشند و دارای کمترین میزان مصرف سوخت، ایمنی بالا و تجهیز شده به فناوری های روز دنیا هستند.

تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه