معرفی کشنده ایویکو s-way

معرفی کشنده ایویکو s-way

تاریخ انتشار مطلب : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ 0

شرکت خودروسازی ایویکو یکی از شرکت های شناخته شده ی خودروسازی ایتالیایی است که از سال 1975 فعالیت خود را آغاز نموده است و سالهای زیادی است به تولید انواع خودروهای سنگین اعم از کامیون، اتوبوس و موتورهای دیزلی می پردازد.شرکت ایویکو تاکنون محصولات مختلفی مانند کامیون ایویکو یورو تک، کامیون ایویکو استرالیس، کامیون ایویکو cavillino تولید نموده است.در این مقاله قصد داریم در مورد یکی از انواع کامیون های ایویکو به نام کامیون ایویکو s-way اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم.

معرفی کشنده ایویکو s-way

کشنده ایویکو s-way یکی از کشنده های سنگین شرکت ایویکو است که جایگزین مدل قدیمی استرالیس می باشد و پرچم دار جدید ایویکو است.کشنده s-way کشنده ای با مصرف سوخت بسیار پایین و تولید آلایندگی بسیار کم است. همچنین این کشنده با کابین باز و بهبود قابلیت اتصال، می تواند به راحتی با رقبای سرسخت اروپایی رقابت نماید.

طراحی کابین کشنده ایویکو s-way

کابین s-way از نظر آیرو دینامیک بسیار بهبود پیدا کرده است و از نظر مصرف سوخت با کاهش 4 درصدی روبرو بوده است لذا برای آن دسته از افرادی که به دنبال خودروهای سنگینی با مصرف سوخت پایین هستند، گزینه ای بسیار مناسب است.همچنین برای ساخت کشنده s-way از آینه های معمولی استفاده شده است و این در حالی است که در کشنده های مانند مرسدس بنز آکتروس آینه های جانبی با دوربین و نمایشگرهای داخلی جایگزین شده اند.

کابین این کشنده بسیار جادار بوده و علاوه بر عملکرد خوبی که دارد موجبات آسایش و راحتی راننده و سرنشیان را فراهم کرده است.علاوه بر این موضوع کابین این کشنده دارای ساختار تقویت شده است و این موضوع موجب شده دید اطراف به خوبی بهبود بیابد.یکی از ویژگیهای منحصر به فرد کشنده ایویکو s-way، سپر چند تکه آن است. این نوع سپر به طرز چشمگیری هزینه های تعمیرات را کاهش می دهد چراکه در صورتی که قسمتی از این سپر آسیب ببیند فقط قسمت آسیب دیده تعویض می شود و نیازی نیست کل سپر عوض شود.

باتوجه به این موضوع که کشنده s-way مصرف سوخت پایینی دارد و برای ساخت آن از تکنولوژی های پیشرفته ای مانند HI-SCR، سیستم EGR هوشمند و گیربکس HI-Tronic استفاده شده است، تولید آلاینده هایی مانند NOx، PM وCO 2 نسبت به سایر کشنده ها در این کشنده کاهش یافته است که این نکته مثبتی برای این کشنده تلقی می شود.شرکت ایویکو نسخه ی گازسوز CNG از S-WAY را با پیشرانه 460  اسب بخار تولید کرده است که دارای بردی تا 1600 کیلومتر است.در نسخه جدیدی که از کشنده S-way طراحی شده است تولید دی اکسید کربن نزدیک به صفر است و میزان تولید No2 تا 90  درصد کمتر از نسخه های دیزلی است.

 

تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه