معرفی کامیون جدید میتسوبیشی فوسو به نام شوگان

معرفی کامیون جدید میتسوبیشی فوسو به نام شوگان

تاریخ انتشار مطلب : چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ 0

میتسوبیشی شوگان نسل جدیدی از کامیون های سه محوره است که به تازگی به بازار استرالیا راه یافته است. البته این خودرو در جهان با نام super great شناخته می شود اما در استرالیا این خودرو با نام شوگان معروف شده است.این خودرو با وجود داشتن چراغ های جلو برگرفته از مرسدس مدل آکتروس و کابین بلند تر در مقایسه با سایر خودروهای اروپایی متفاوت تر به نظر می رسد.

مشخصات فنی کامیون میتسوپیشی فوسو

کامیون میتسوبیشی فوسو به موتور دیزلی ده سیلندری با 510 اسب بخاری تجهیز شده است و با استانداردهای یورو 6 کاملا مطابقت دارد.پیش از این برای محصولات فوسو از موتورهای دیزلی ده سیلندری با 520 اسب بخار قدرت و موتورهای توئین توربو v شکل 8 سیلندری با 550 اسب بخار به کار میرفت.این موتورها به دلیل اینکه با استانداردهای زیست محیطی مطابقت نداشتند مدت ها تولید آن ها متوقف شده بود.

موتور فعلی این کامیون از قدرت زیادی برخوردار است و به همین دلیل به راحتی می تواند با خودروهای کلاس سنگین محلی رقابت نماید.موضوع رقابت به حدی بالا است که تقریبا در تمامی تولید کنندگان بزرگ اروپایی، آسیایی، آمریکایی در استرالیا نمایندگی وجود دارد.علاوه بر این موضوع شرکت های آمریکایی به مونتاژ مدل های تقویت شده ویژه برای بازار محلی می پردازند.

کامیون میتسوبیشی فوسو، کامیونی است که به تجهیزات مختلفی مانند سیستم های امنیتی مانند هشدار خروج از خط، هشدار وجود اشیاء در نقطه کور چپ و سیستم جلوگیری از برخوردر مجهز شده است.این امر نه تنها به دلیل استراتژی جهانی دایملر بلکخ تحت تاثیر برنامه ویژن زیرو استرالیا قرار دارد که هدف از تولید ان کاهش تلفات جاده ای به صفر است.

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه