آغاز طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل فراورده های نفتی

نوسازی ناوگان حمل و نقل فرآورده های نفتی

تاریخ انتشار مطلب : دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ 0

در روز شنبه 14 دی ماه 1398 جلسه ای با حضور مدیر عاملان سه مجموعه اعم از مجموعه صنعتی ماموت، بانک تجارت و شرکت ملی پخش فراورده های نفتی برگزار شد. در این جلسه مدیر عامل شرکت ملی پخش به روز رسانی مخازن حمل فراورده را یکی از مهمترین موضوعاتی برشمرد که رسیدگی به آن در سال جدید بسیار حائز اهمیت است و برای رفع آن بایستی چاره ای اندیشیده شود.

در طی این جلسه تفاهم نامه ای با هدف نوسازی ناوگان حمل و نقل فرآورده های نفتی توسط مدیران این سه مجموعه امضا شد. از مهمترین اهدافی که این نوع طرح دنبال می کند افزایش ایمنی ناوگان های حمل و نقل می باشد. به طور کلی می توان گفت اعمال طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل فرآورده های نفتی در ابتدا برای شرکت ماموت مزیت های زیادی خواهد داشت زیرا چناچه محصولات شرکت ماموت از کیفیت خوبی برخوردار باشد قطعا مشتریان بیشتری را به سوی خود جذب خواهد کرد.

برای نخستین فاز این تفاهم نامه در حدود 2 هزار میلیارد ریال جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل فراورده های نفتی اختصاص داده شده است. نرخ این قرارداد 12 درصد و مدت زمانی که برای بازپرداخت آن در نظر گرفته شده است در حدود 4 سال می باشد.نکته ای که در مورد این تفاهم نامه از اهمیت خاصی برخوردار است این است که به منظور رفاه حال مشتریان و حمایت از مصرف کنندگان عزیز امکان بازپرداخت این وام به صورت پلکانی وجود دارد. خبر خوبی که در مورد این تفاهم نامه وجود دارد این است به محض آماده شدن مدارک مربوط به این، تسهیلات مربوط به این نوع طرح ویژه در بازه ی زمانی 2 یا سه روز به مشتریان عزیر پرداخت خواهد شد.

به زودی آخرین اخبار در خصوص این نوع طرح در سایت منتشر خواهد شد.

 

تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه