فروش نقدی کامیونت شیلر 6 تن

فروش نقدی کامیونت شیلر 6 تن

تاریخ انتشار مطلب : دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ 0

با توجه به این موضوع که کامیونت های شیلر با داشتن با کیفیت ترین قطعات و به روزترین فناوری ها تا به امروز توانسته تا به امروز مورد استقبال افراد زیادی قرار گیرد و تحولی شگرف در صنعت حمل و نقل جاده ای ایجاد نماید، به منظور فراهم آوردن شرایط آسانتر برای مشتریان طرح فروش نقدی کامیونت شیلر با قیمتی مناسب آغاز نموده است که متقاضیان می توانند با استفاده از این طرح فروش ویژه صاحب کامیونت شیلر شوند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات فنی و عملکرد این محصول می توانید به صفحه کامیونت شیلر 6 تن مراجعه نمایید.

مبلغ نهایی که براساس این طرح برای فروش کامیونت شیلر در نظر گرفته شده است در حدود 5,559,000,000 ریال می باشد و تحویل این خودروها در آذر ماه خواهد بود.

توجه 

خریداران محترم باید به این نکته توجه داشته باشند که کامیونت شیلر 6 تن با تعداد بسیار محدود قابل عرضه می باشد لذا به شما پیشنهاد می کنیم قبل از اتمام مهلتی که برای این طرح فروش تعیین شده است در سریعترین زمان ممکن نسبت به خریداری کامیونت شیلر اقدام نمایید چراکه مهلت فروش نقدی کامیونت شیلر 6 تن مجددا تمدید نخواهد شد.

 لازم به ذکر است که وجه واریزی فقط باید به نام کارخانه و به نام خریدار باشد درغیر اینصورت معتبر نخواهد بود و شرکت هیچ گونه مسئولیتی را در این مورد قبول نخواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایر شرایط فروش کامیونت شیلر می توانید از طریق شماره های تماس با ما در ارتباط باشید و از مشاوران با تجربه ما در این زمینه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 

 

تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه