رونمایی از کامیون برقی جیلی در آینده ای نزدیک

رونمایی از کامیون برقی جیلی در آینده ای نزدیک

تاریخ انتشار مطلب : سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ 0

رونمایی از کامیون برقی جیلی در آینده ی نزدیک

جیلی یکی از شرکت های خودروسازی چینی است که از سال 1986 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع خودرو آغاز کرده است. همانطور که می دانیم انرژی الکتریکی در آینده ای نه چندان دور صنعت خودروسازی را از آن خود می کنند به نحوی که تمامی خودروهای جهان با استفاده از قدرت برق نیروری خود را تامین خواهند کرد. جیلی یکی از برندهای خودروسازی معروف و مطرح است که در بازار جهانی خودرو طرفدران زیادی را به خود اختصاص داده است.این گروه خودروسازی چینی به تازگی مدلی جدید از کامیون الکتریکی را به نمایش گذاشته است که با استفاده از نیروی برق کار می کند

کامیون برقی جیلی از نظر ظاهری

برای طراحی و تولید این نوع کامیون برقی از کامیون تسلا الهام گرفته شده است به نحوی که از نظر ظاهری شباهت بسیار زیادی به کامیون تسلا دارد.با توجه به این موضوع که این کامیون یک مدل مفهومی است طراحان همواره سعی کرده اند تا تمامی اصول ایرودنیامیک را در طراحی آن رعایت نمایند.برای قسمت جلویی این کامیون از نوارهای عمودی درخشان استفاده شده است که زیبایی و جذابیت خاصی به این کامیون الکتریکی بخشیده است.

سقف این کامیون الکتریکی بسیار بلند طراحی شده است که به نام کامیون سقف بلند نام گرفته است. در قسمت عقب این کامیون الکتریکی اتاقی مخصوص برای استراحت راننده و سرنشینان تعبیه شده است که امکانات رفاهی و آسایشی برای راننده و سرنشینان فراهم نموده است. استفاده از این کامیون الکتریکی هنوز به طور کامل فراگیر نشده است اما پیش بینی می شود این نوع کامیون بتواند بین 634 تا 805 کیلومتر حرکت نماید.

به نظر می رسد این نوع کامیون ها برای تجاری شدن به توسعه فناوری در زمینه شارژ سریع و باتری های بزرگ داشته باشند. با توجه به اینکه هنوز فناورهای ذکر شده در جهان به وجود نیامده است انتظار می رود زمان زیادی باقی مانده باشد تا افراد به جای کامیون های معمولی به استفاده از کامیون های الکتریکی که با استفاده نیروری برق کار می کنند، روی بیاروند.

 

رونمایی از کامیون برقی جیلی در آینده ای نزدیک

 

تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
اشتراک گذاری
دیدگاه بگذارید
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه