شرکت کاریزان خودرو

شرکت کاریزان خودرو

تاریخچه شرکت کاریزان خودرو

کاریزان خودرو یکی از شرکت های موفقی است که فعالیت خود را به صورت رسمی از سال 1384 آغاز نمود و در مدت زمان کوتاهی که از فعالیت خود می گذرد توانسته به موفقیت های بی نظیری در عرصه خودرو سازی دست پیدا نماید. این کارخانه شناخته شده با تولید انواع کامیون های سنگین و نیمه سنگین با برند کاویان توانسته سهم عمده ای در بازار ماشین آلات سنگین به خود اختصاص دهد و این موضوع توانسته تحولی عظیم در صنعت خودرو سازی به وجود آورده است.  از محصولاتی هستند که توسط این شرکت تولید شده اند و به دلیل کیفیت بالایی که دارند توانسته اند به محبوبیت بالایی دست پیدا نمایند و طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهند می توان به کامیون کاویان k109c و کامیون کاویان K375d اشاره نمود.

 

دستاوردهای محصولات شرکت کاریزان خودرو

این کارخانه از ابتدای تاسیس محصولات خود را براساس استانداردهای صنعت خودرو سازی تولید نموده است و این موضوع کیفیت محصولات این شرکت را به طرز چشمگیری افزایش داده است. از سال 1385 برای تولید کلیه این محصولات از سیستم ضد قفل استفاده شده است و این جزء مزایایی است که ممکن است محصولات سایر شرکت ها از آن بی بهره باشند. همچنین انواع کامیون ها و کامیونت های این شرکت با استانداردهای یورو 3 و یورو 5 قابل عرضه به مشتریان عزیز می باشند و برای هر یک از این محصولات خدمات پس از فروش در نظر گرفته است که با بهره گیری از چنین امکانات فوق العاده توانسته مورد محبوبیت بسیاری از خریداران  قرار گیرد و پیشرفت بسیار زیادی در بازار خودروهای سنگین ایجاد نماید.

 

مزایای محصولات کاریزان خودرو

از مهمترین عواملی که باعث می شود محصولات این شرکت از محصولات شرکت های دیگر متمایز شود می توان به تنوع محصولات تولید شده توسط این کارخانه، تنوع رنگی محصولات وهمکاری مشترک این شرکت با لیزینگ های معتبر و معروف اشاره نمود. یکی از مهمترین مزایای این شرکت این است که محصولات آن به صورت فوری در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرند و در مقایسه با سایر محصولات مناسبترین قیمت برای این محصولات در نظر گرفته شده است. این امر برای آن دسته از عزیزانی که قادر نیستند برای تحویل محصول مورد نظر خود مدت طولانی به انتظار بنشینند و به دنبال محصولی با قیمت مناسب هستند بهترین گزینه می باشد.

 

اشتراک گذاری
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه