شرکت ماموت

شرکت ماموت

تاریخچه شرکت ماموت

گروه صنعتی ماموت یکی از پیشرفته ترین و مجهزترین مجموعه هایی است که از سال 1371 به صورت تخصصی فعالیت خود را آغاز نموده است و در حوزه های متفاوتی اعم از تولید ساندویچ پانل، انواع تریلر، انواع کانکس و سایر محصولات در حال فعالیت است .برند ماموت در بین عموم مردم طرفداران زیادی دارد و با توجه به اینکه برای تولید محصولات این شرکت از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شده و کیفیت این محصولات با استفاده از کارشناسان با تجربه مورد ارزیابی قرار گرفته است و توسط آنها تایید شده است بسیاری از افراد محصولات این شرکت را به محصولات سایر شرکت ها ترجیح می دهند.

این مجموعه به جدیدترین تکنولوژی ها و دستگاههای پیشرفته تجهیز شده است و برای ساخت کانکس ها و سازه های پیش ساخته ی این کارخانه از بهترین نوع ساندویچ پانل و عایق هایی به نام عایق پلی یورتان استفاده می کند.عایق های مصرف شده در این نوع سازه ها در برابر شرایط مختلف آب و هوایی مقاومت بسیار بالایی دارند و در مقایسه با سازه های دیگر از عمر و دوام بالاتری برخوردار است. لذا به راحتی می توان از این نوع سازه ها برای اسکان دائم و موقت کارگران و افراد مختلف استفاده نمود.ضمن اینکه کانکس ها و سازه های پیش ساخته که توسط این مجموعه ارائه می شود از لحاظ اقتصادی هم مقرون به صرفه تر هستند. 

این مجموعه ی شناخته شده در طی دو دهه ای که مشغول فعالیت است توانسته نقش بسیار مهمی در پیشرفت صنعت کشور ایجاد نماید و موفق شده نخستین رتبه را در کسب رضایتمندی مشتریان به دست آورد که این موضوع به تنهایی یکی از مهمترین دستاوردهای این شرکت محسوب می شود. همچنین این مجموعه موفق به منظور بالا بردن میزان تولیدات خود و همچنین آسانتر نمودن فرایند صادرات کارخانه های دیگری در کشورهای مانند آلمان، سوریه، کویت و کشورهای آفریقایی تاسیس نموده است که این امر در پیشرفت این کارخانه معروف نقش بسزایی داشته است و توانسته موفقیت این شرکت را دو چندان نماید.

 

مهمترین اهداف مجموعه صنعتی ماموت

جلب رضایت مشتریان و ارائه محصولات با برترین کیفیت از مهمترین اهدافی به شمار می رود که این شرکت در طول سال های فعالیت خود در جهت تحقق بخشیدن به این اهداف موفق عمل کرده است و تا حدود زیادی با بهره گیری از کادر فنی با تجربه و رعایت استانداردهای بین المللی و ایمنی لازم تا حدود زیادی توانسته در این زمینه موفق عمل نماید. این مجموعه با پیشرفت چشمگیری که در زمینه تولید انواع ساندویچ پانل، تریلر، انواع کانکس وسایر محصولات داشته توانسته به عنوان صادر کننده نمونه شناخته شود که یکی از مهمترین دستاوردهای این مجموعه محسوب می شود.

 

فعالیت های شرکت ماموت در سالهای مختلف

این شرکت معروف در بازه ی زمانی سال های 1371 تا 1373 نسبت به تولید تریلرهای سبک اعم از تریلر چادری و کفی اقدام نمود و به صورت همزمان سالنهایی مخصوص برای ساخت تریلر و قطعات مخصوص آن راه اندازی نمود. در بین سال های 72 و 73 محصولی جدید به نام ساندویچ پانل از نوع دیواری و سقفی توسط این شرکت تولید شد. لازم به ذکر است که بدانید این محصول برای اولین بار توسط این شرکت تولید شد و یکی از مهمترین دستاوردهای این شرکت به حساب می آید.

این شرکت نام آور در بازه ی زمانی سال های 1376 تا 1380 تولید تریلرهای سنگین، کمپرسی، اتاق های حمل بار و انواع مختلف کانکس را در راستای فعالیت های خود قرار داد و از بهترین فناوری های روز دنیا برای تولید این محصولات بهره گرفت. لذا این محصولات از نظر کیفی و ایمنی کاملا تضمین شده می باشند.

این مجموعه صنعتی در فاصله زمانی سالهای 1380 تا 1382 تولید انواع سوله و سازه های فلزی را آغاز نمود و در سال های آینده با استفاده از پیشرفته ترین دستگاهها همواره سعی نمود کیفیت محصولات خود را روز به روز ارتقا ببخشد و تا به امروز توانسته پیشرفت قابل توجهی در این زمینه داشته باشد. 

 

اشتراک گذاری
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه