شرکت سایپا دیزل

شرکت سایپا دیزل

معرفی شرکت خودروسازی سایپا دیزل

شرکت سایپا دیزل یکی از شناخته شده ترین شرکت های موجود در ایران می باشد که در زمینه ی صنعت خودرو سازی فعالیت گسترده ای دارد و با داشتن سابقه ای طولانی سالهاست به تولید انواع خودروهای سنگین و نیمه سنگین می پردازد. این شرکت با توجه به اینکه برای تولید محصولات خود از بهترن قطعات و فناوری های روز دنیا بهره می گیرد، در طول فعالیت خود توانسته به جایگاه بی نظیری در بازار حمل و نقل خودورهای سنگین دست پیدا کند و مورد محبوبیت افراد زیادی قرار گیرد. البته لازم به ذکر است که دامنه فعالیت این کشور تنها به ایران محدود نمی شود بلکه این شرکت با صادرات محصولات خود به کشورهای دیگر توانسته افتخارات بسیار خوبی برای کمپانی خود کسب نماید. 

تاسیس شرکت سایپا دیزل

راه اندازی شرکت سایپا دیزل به سال 1342 باز می گردد و در ابتدا با نام ایران کاوه معروف بود. این شرکت برای مدتی با کمپانی ماک تراکس همکاری داشته و فعالیت خود را با مونتاژ کامیون های ماک و انواع مختلف تریلر آغاز نموده است. محصولات تولید شده توسط این شرکت به دلیل بهره گیری از جدیدترین امکانات و استانداردهای روز اروپا هر ساله سهم عمده ای از بازار ماشین آلات سنکین را در ایران به خود اختصاص می دهد و بر طبق آمار به دست آمده در سال 1381 بیشتر از 90 درصد سهم بازار در قسمت کامیون و کشنده های سنگین متعلق به محصولات شرکت سایپا دیزل بوده است.

کامیون های دانگ فنگ و کشنده ولوو از جمله محصولات موفقی هستند که توسط کمپانی سایپا دیزل تولید شده اند. این محصولات در رده ی محصولات پرفروش این شرکت قرار گرفته اند و توانسته اند و مورد استقبال بسیاری از رانندگان قرار گرفته است.

بیشترین تولیدات این شرکت مختص به مونتاژ خودروسازی های اروپایی و آسایی می باشد که در زیر به این شرکت ها اشاره خواهیم کرد.

  1. شرکت ولوو تراکس
  2. شرکت رنو تراکس
  3. شرکت دانگ فنگ
  4. شرکت یوتانگ
  5. شرکت فوتون 

 

شرکت سایپا دیزل هرساله به منظور راحت تر نمودن شرایط و به منظور تقویت صنعت حمل و نقل خودروهای سنگین نسبت به فروش لیزینگی و اقساطی کامیون های خود اقدام می نماید که البته زمان دقیق و شرایط فروش این محصولات در سایت به مشتریان عزیز اعلام خواهد شد. این نوع شرایط فروش ویژه هم به افزایش فروش این شرکت کمک بسزایی می کند و هم برای آن دسته از افرادی که علاقمند به خرید محصولات این شرکت هستند اما قادر به تهیه محصول دلخواه خود به صورت نقدی نیستند بهترین گزینه می باشد.

شما عزیزان جهت آگاهی بیشتر در مورد قیمت محصولات شرکت سایپا دیزل می توانید از طریق شماره هایی که در قسمت زیر درج شده می توانید با کارشناسان با تجربه ما ارتباط برقرار نمایید.مشاوران فروش ما به صورت تمام وقت جوابگوی سوالات شما عزیزان می باشد. 

021-44074760

021-44079714

021-44095691

021-44065938

021-44074760

021-44059372

021-44035741

021-44033997

 

اشتراک گذاری
جداول وزنی مشاهده کنید
ارائه فاکتور رسمی
ارسال به سراسر کشور
اینستاگرام مشاهده صفحه